HELINIUM
IN TEAMS
Teamleider vmbo, Marcel Kuipers / Corina de Bruin
m.kuipers@helinium.nl / c.de.bruin@helinium.nl
Teamcoördinator vmbo, Kim Schippers / Diana Noordermeer
k.schippers@helinium.nl / d.noordermeer@helinium.nl
Teamcoach vmbo, Amanda Stolk / Debbie Walraven
a.stolk@helinium.nl / d.walraven@helinium.nl
Teamleider mavo, Marco Stoppelenburg
m.stoppelenburg@helinium.nl
Teamcoördinator mavo, Ursula Groenewoudt
u.groenewoudt@helinium.nl
Teamcoach mavo, Ursula Groenewoudt
u.groenewoudt@helinium.nl
Teamleider havo, Maria van Sorgen
m.vansorgen@helinium.nl
Teamcoördinator havo , Patrick Warbout
p.warbout@helinium.nl
Teamcoach havo, Patrick Warbout
p.warbout@helinium.nl
Teamleider ondersteuning, Sheila Tingen
s.tingen@helinium.nl
Zorgcoördinator, Elly van der Schans
e.vanderschans@helinium.nl
Personeelslijst
Kies zelf een naam
100%
ONDERSTEUNING
Teamleider facilitair, Ronald van Atten
r.vanatten@helinium.nl
Management assistent , Rosalie Menheer
r.menheer@helinium.nl
IT, Willem Knop / Jari Christen
w.knop@helinium.nl / j.christen@helinium.nl