Intern ondersteuningsteam (IOT)

Sheila Tingen-Roosen- teamleider zorg en onderwijsondersteuning (e-mail: s.tingen@helinium.nl)

 Saskia Schild- schoolmaatschappelijk werk (e-mail: saskiaschild@enver.nl)

Tessa Wolfs- orthopedagoge (e-mail: t.wolfs@helinium.nl)

Rita Breggeman- counselor (e-mail: r.breggeman@helinium.nl)

Richard Roodenburg- begeleider passendonderwijs (e-mail: r.roodenburg@onderwijscollectiefvpr.nl)

Jessie de Vogel- begeleider passendonderwijs (e-mail: j.devogel@onderwijscollectiefvpr.nl)

Sanja Nikolic- begeleider passend onderwijs/docentencoach (e-mail: sanja.nikolic@horizon.eu)


Ondersteunende diensten

Mandy den Hartog-Ouwerkerk- verzuim/leerlingenloket (e-mail: m.denhartog@helinium.nl)

Daniëlle Vliegenthart- Schuurbiers – Open leercentrum (OLC) (e-mail: d.vliegenthart@helinium.nl)

 

Externe ondersteuning jeugdgezondheidszorg

Martine Lust- schoolverpleegkundige VMBO (e-mail: m.lust@cjgrijnmond.nl)

Maaike Gutteling- schoolverpleegkundige MAVO-HAVO-VWO (e-mail: m.gutteling@cjgrijnmond.nl)

Anita Pellenkoft- schoolarts (e-mail: A.Pellenkoft@cjgrijnmond.nl)

 

Externe jeugdpreventie medewerkers

Marjolijn Hartmans- preventiemedewerker Bureau HALT (e-mail: M.Hartmans@halt.nl)

Gina den Hollander- jongerenwerk stichting Push (e-mail: g.denhollander@stichting-push.nl)

Joop van Reede- YOUZ afdeling jeugdpreventie (e-mail: j.reede@youz.nl)